Email: info@crs.al

HP ELITE X2 G1 (SASI E LIMITUAR) (SI I RI)

Kontakto për çmimin

LAPTOP & TABLET

CPU – M5 – 6Y57 1.1GHZ TURBO 2.8GHZ
MEM – 8GB DDR4
SSD – 256GB NVME
GPU HD GRAPHIC
SCR 12.3 FULL HD 1920-1080 TOUCHSCREEN
USB-SIM CARD – MICRO -SD
BATERIA 6-7 ORE
WINDOWS 10 HOME

Ky produkt ka 3 Muaj Garanci

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro