Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP TABLET & LAPTOP ELITE X2 G4

Kontakto për çmimin

E PERSHTATESHME PER VIZATIME & PROGRAMIM!

CPU i5 8365U 1.6 TURBO 4.1 GHZ
MEM 16GB DDR4
SSD 256Gb NVME
GPU HD GRAPHIC 620 8GB TOTAL
SCR 12.3 INCH FULL HD TOUCHSCREEN
WEBCAMERA – TYPE-A-USB-3.1 ETJ
BATERIA 5-6 ORE
WINDOWS 10 PRO LICENSUAR

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro