Email: info@crs.al

IPAD AIR 5TH GENERATION

620

MEMORIA : 64GB
COVER DHURATE  / WIFI
COLOR : PINK & PURPLE / BLUE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro