Email: info@crs.al

SAMSUNG GALAXY TAB A8 (2021) – SIM

250

NEW (NO BOX)

MEMORIA : 3 GB / 32 GB
COLOR : GRAY
SIM CARD
COVER DHURATE

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci !

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro