Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

SAMSUNG GALAXY TAB S6 LITE

360

MEMORIA : 64 GB / WIFI
COLOR : OXFORD GRAY
LAPS / COVER / KARIKUES ORIGJINAL
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro