Email: info@crs.al

PC GAMING KOLINK CITADEL MESH

900

-CPU i7 8700 3.2 TURBO 4.6 GHZ HEZA CORE
-MEM 16GB DDR4
-SSD 500GB
-PSU 600WAT
-GPU GTX1050TI  4GB DEDIKUAR
-MAUS TASTJERE GAMING METION RGB

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro