Email: info@crs.al

IPAD PRO 11″ 2ND GENERATION 5G + PEN

680

MEMORIA : 128 GB / WiFi / 5G
COLOR : SPACE GRAY
COVER / KARIKUES ORIGJINAL / PENCIL ORIGJINAL
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro