Email: info@crs.al

IPAD AIR 2

Kontakto për çmimin

MEMORIA : 64 GB
WIFI / COVER DHURATE
COLOR : ROSE GOLD
GARANCIA : 3 MUAJ
CMIMI : 30.000 L

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro