Email: info@crs.al

HP ELITE X2 G8 TABLET

900

-CPU i5-1145 G7 2.60 GHZ TURBO 4.40 GHZ
-RAM 16 GB DDR4
-SSD 256 GB NVME
-INTEL (R) IRIS (R) XE GRAPHICS
-WINDOWS 10 PRO
-SCR 13.3″ 1920-1080 FULL HD TOUCHSCREEN
-CANTE + PROGRAME DHURATE

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci !

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro