Email: info@crs.al

DELL PRECIZION T5600 (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D

480

CPU XEON E5-2603 V2 1.8 GHZ Q/CORE
RAM 16 GB DDR4
SSD 250 GB
HDD 500GB
GPU QUADRO K2200 4 GB DEDIKUAR UP 10GB
WINDOWS 10 PROFESIONAL
MAUS + TASTJERE

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro