Email: info@crs.al

PC GAMING AMD RYZEN 5 (SUPER OKAZION)SASI E LIMITUAR!

900

CASE KOLING HORIZONT WHITE
MATHERBOARD GIGABYTE PROFESIONAL
CPU-RYZEN 5-3600 3.6GHZ TURBO 4.2 H/CORE
MEM 16GB DDR4 3000MHZ
SSD 250GB NVME
HDD 1TB
GPU GTX1650 4 GB DEDIKUAR
PSU KOLING 700W
MAUS TASTJERE 4TECH GAMING

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro