Email: info@crs.al

HP WORKSTATION ZBOOK G3 17 INCH

800

CPU i7 6800HQ 2.7 GHZ TURBO 3.6 GHZ
RAM 16 GB DDR3
SSD 500 GB
GPU M300M 4 GB DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA -DVD- RW – E SATA-DISPLAY PORT
SCR 17.3 INCH FULL HD IPS
BATERIA 3-4 ORE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro