Email: info@crs.al

DELL OPTIPLEX 9020 (SFF) SASI E LIMITUAR E pershtateshme per punime te ndryshme!

165

CPU i5 4590 3.3 GHZ TURBO 3.7GHZ QUAD CORE
RAM 8 GB DDR3
HDD 500 7200 RPM
GPU NTEL GRAPHIC 2GB
DISPLAY PORT-VGA-PORT COM- USB 3.0-
MAUS TASTERE

Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro