Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

DELL OPTIPLEX 790 + MONITOR DELL 19 (SASI E LIMITUAR)E pershtateshme per punime te ndryshme!

130

-CPU i5 2400 3.1 GHZ TURBO 3.4 QUAD CORE
-MEM 4GB DDR3
-HDD 250GB
-GPU INTEL HD GRAPHIC 2GB
-DVD -DISPLAY PORT etj
-MAUS TASTJERE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste