Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

DELL XPS 15 9500

1,200

Cpu : i9-10885H 2.40 GHZ Turbo 5.30 GHZ
Ram : 32 GB DDR4
SSD : 512 GB
Intel (R) UHD Graphics
Nvidia GeForce GTX 1650 Ti 4GB Dedicated
SCR 15,6” 3840 x 2400 TouchScreen
Çanta Dhuratë
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro