Email: info@crs.al

LENOVO IDEAPAD 330 (SI I RI)

350

E pershtateshme per punime te ndryshme!

CPU i3 7020U 2.3 GHZ
MEM 8 GB DDR4
SSD 250GB
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
GPU INTEL HD 4GB
DVD -RW – WEBCAMERA – USB 3.0 – HDMI ETJ
BATERI 4-5 ORE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro