Email: info@crs.al

MICROSOFT SURFACE 3 (NEW BOX) SASI E LIMITUAR

Kontakto për çmimin

-RYZEN 5 3580U 2.1 TURBO 3.7GHZ Q/CORE
-MEM 8GB DDR4
-SSD 128GB
-SCR 15 INCH 2496 x 1664 3K
-GPU AMD RADEON VEGA 9
-WEBCAMERA – USB 3.1 -TYPE-C – Etj
-BATERIA 10 ORE

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro