Email: info@crs.al

DELL INSPIRION 15 (SI I RI)

350

E pershtateshme per punime te ndryshme!

CPU i3 7020U 2.3 GHZ
MEM 8 GB DDR4
SSD 180GB
SCR 15.6 HD LED
GPU INTEL HD 4GB
DVD -RW = WEBCAMERA – USB 3.0 – HDMI ETJ
BATERI 4-5 ORE

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro