Email: info@crs.al

APPLE MACBOOK PRO RETINA 2018 (I RI) E pershtateshme per programim!

Kontakto për çmimin

CPU i5 2.3 GHZ QUAD CORE TURBO 3.8 GHZ
RAM 8GB DDR4
HDD 250GB SSD
GPU IRIS PRO
WEBCAMERA – TYPE-C
SCR 13 INCH RETINA DISPLAY
BATERIA 8 ORE
COVER DHURATE

Ky produkt ka 12 muaj Garanci!

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro