Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

DELL OPTIPLEX 7040

150

E pershtateshme per punime te ndryshme!

-CPU i3 6100 3.7 GHZ
-MEM 4GB DDR$
-SSD 120GB NEW
-GPU INTEL HD GRAPHIC 2GB
-USB 3.0-DISPLAY PORT etj
-MAUS TASTJERE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro