Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

DELL LATITUDE 7440

690

Cpu : i5-1345U 3.50 GHZ Turbo 4.70 GHZ
Ram : 16 GB DDR4
SSD : 512 GB
Intel (R) Iris (R) Xe Graphics
SCR 14” 1920 x 1200 TouchScreen 2-in-1
Çanta Dhuratë
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro