Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

LENOVO THINKBOOK 15 G2 ITL

490

Cpu : i5-1135 G7 2.40 GHZ Turbo 4.20 GHZ
Ram : 16 GB DDR4
SSD : 512 GB
Intel (R) Iris (R) Xe Graphics
SCR 15.6” 1920 x 1080 Full HD
Çanta Dhuratë
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro