Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP PROBOOK 440 G9

610

Cpu : i7-1235U 3.30 GHZ Turbo 4.40 GHZ
Ram : 16 GB DDR4
SSD : 512 GB
Intel (R) Iris (R) Xe Graphics
SCR 14” 1920 x 1080 Full HD
Çanta Dhuratë
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro