Email: info@crs.al

ACER TRAVELMATE P2410

360

Cpu: i5-8250U 1.60 GHZ Turbo 3.40 GHZ
Ram : 12 GB DDR4
SSD : 256 GB
Gpu : Intel (R) UHD Graphics 620
SCR : 15.6” 1920 x 1080 Full HD
Bateria : 3-4 Ore
Çanta 🎁
Garancia : 12 Muaj

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro