Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

ACER ASPIRE TC 1660

850

CPU i5-11400F 2.60 GHZ TURBO 4.40 GHZ
RAM 8 GB DDR4
SSD 512 GB NVME
BLUETOOTH / DVD
MOUSE / TASTJER
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro