Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

SAMSUNG GALAXY TAB S7 FE 5G

510

Memoria : 128 GB
Cover Tastjerë Laps
Ngjyra : Mystic Silver
SM-T736B /Sim Card

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro