Email: info@crs.al

HP ELITEDESK 800 G3 MINI 65W

150

CPU i5-6500 3.20 GHZ TURBO 3.60 GHZ
RAM 8 GB DDR4
SSD 240 GB NVME
INTEL HD GRAPHICS 530
ETHERNET / HEADSPOT / DISPLAY PORT /USB
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro