Email: info@crs.al

DELL PRECIZION T7600 (SASI E LIMITUAR)

380

CPU E5-2620 2.0 HEZA CORE TURBO 2.5
RAM 16 GB DDR3 ECC
SSD 250 GB
HDD 500GB
GPU NVS 4GB SHARE
MOUSE+ TASTJERE

Ky produkt ka 12 muaj Garanci!

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro