Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP ELITEBOOK 850 G6

650

CPU i5-8265U 1.6 GHZ TURBO 3.9 GHZ
MEM 16 GB DDR4
SSD 500GB NVME
GPU HD620 8GB
SCR 15.6 INCH FULL HD
TYPE-C – USB 3.0 – HDMI – ETHERNET ETJ
BATERIA 4-5 ORE
WINDOWS 10 PRO LICENSUAR

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro