Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

DELL G15 5511

990

Cpu i5-11400H 2.70 GHZ TURBO 4.50 GHZ
Ram 16 GB DDR4
SSD 512 GB NVME
GPU NVIDIA GEFORCE RTX 3050 TI 4 GB Dedicated
SCR 15.6″ 1920 x 1080 FULL HD
GARANCIA : 12 MUAJ
CANTA DHURATE

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste