Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

ASUS TUF DASH 15

1,550

CPU i7-12650H 3.50 GHZ TURBO 4.70 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 512 GB NVME
INTEL UHD GRAPHICS
NVIDIA GEFORCE RTX 3050 4 GB DEDICATED
SCR 15.6″ 1920 x 1080 FULL HD 144 HZ
BATERIA : 5-6 ORE
CANTA DHURATE
GARANCIA :12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro