Email: info@crs.al

ONE BY WACOM (medium)

130

-Stilolaps pa bateri me nivele presioni 2048
-Ngjyra-Përpara – e zezë Mbrapa – e kuqe
-Lidhje-USB
-Përputhshmëria-Chrome OS Windows MacOS

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro