Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

HP Z2 G5 TOWER WORKSTATION

1,170

CPU i9-10900 2.80 GHZ TURBO 5.20 GHZ
RAM 32 GB DDR4
SSD 500 GB
INTEL UHD GRAPHICS
NVIDIA QUADRO P2000 5 GB DEDICATED
PORTAT USB 3.2 / ETHERNET /THUNDERBOLT 3 /HDMI / VGA
MOUSE / TASTJER
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro