Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

Email: info@crs.al

HP PROBOOK 450 G9

930

Cpu i7-1255U 3.50 GHZ TURBO 4.70 GHZ
RAM 16 GB DDR4 3200 MHZ
SSD 1 TB NVME
Intel® Iris® Xe Graphics
SCR 15.6″ 1920 x 1080 FULL HD
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste