Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

GOOGLE PIXEL WATCH 2

340

AMOLED, 1000 nits (peak)
Resolution 450 x 450 pixels
Size 1.2 inches
50m/5ATM water resistant (IP68)
Protetion Corning Gorilla Glass 5

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro