Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

PC ASSAMBLED

Kontakto për çmimin

CPU i9-12900K 3.90 GHZ TURBO 5.20 GHZ
RAM 32 GB DDR4
SSD 1 TB XLR8 NVME
MOTHERBOARD MSI PRO Z690-A DDR4
PSU GIGABYTE P580 GM 80+ GOLD FULL MODULAR
FTOHES AOURUS WATERFORCE 280
INTEL (R) HD GRAPHICS 770
RADEON RX 6750 XT 12 GB DEDICATED OC
CASE ITEK MAJES 20 EVO
WINDOWS 10 PRO
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro