Rruga Islam Alla, Tirana, Albania

LENOVO THINKPAD E16 GEN1

990

CPU i7-1355U 3.70 GHZ TURBO 5.0 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 512 GB
INTEL (R) IRIS (R0 XE GRAPHICS
SCR 16″ 1920 x 1080 FULL HD
CANTA DHURATE
GARANCIA : 12 MUAJ

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro