Email: info@crs.al

LENOVO TAB M10 FHD PLUS

206

2.3 GHz MediaTek Helio P22T 8-Core
2GB RAM | 32GB eMMC Storage
10.3″ 1920 x 1200 Touchscreen
Integrated IMG GE8320 GPU

Porosit dhe paguaj në dorëzim

Mundësi blerje me këste

Select your currency
EUR euro