LENOVO IDEACENTER A340 (NE BOX) SASI E LIMITUAR
i ri

750 EUR

-i5-10210U 1.6 GHZ TURBO 4.2 GHZ
-MEM 8GB DDR4 2666
-SSD 256GB 
-GPU UHD GRAPHIC
-SCR 23.8 INCH FULL HD  ANTI GLARE
-WEBCAMERA/ETHERNET 1GB//USB -3.0/BLUETOUTH/ ETJ
-MAUS TASTJERE

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2532Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.