ACER ASPIRE 7 (SI I RI) E PERSHTATESHME PER PUNIME ING 3D ETJ
Si i ri

850 EURO

CPU i7 8750H VPRO  2.6 GHZ TURBO 4.6
MEM 16 GB  DDR4
SSD 256 NVME
HDD 1TB 
GPU GTX1050 4GB DEDIKUAR 
USB 3.0 - TYPE C - KEYBOARD LED ETJ
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080
BATERIA 5-6 ORE 

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2519Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.