HP SFF 600 G2 (SI TE RINJE) SASI E LIMITUAR
Si i ri

180 EURO

-CPU i3 6100 3.7 GHZ
-MEM 4GB DDR$
-SSD 120GB NEW
-GPU INTEL HD GRAPHIC 2GB
-USB 3.0-DISPLAY PORT etj
-MAUS TASTJERE

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2517Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.