APPLE IPAD 2020 GEN8 (NEW BOX)
i ri

390 EURO

MEM 32GB
WIFI 
COVER DHURATE

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2516Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.