HP WORKSTATION Z240 E pershtateshme per lojra & punime ing 3D
Si i ri

660 EURO

CPU i7 6700 QUAD 3.4GHZ TURBO 4 GHZ
RAM 16 GB DDR4
SSD 250 GB SSD
HDD 500
GPU GTX1060 6GB DEDIKUAR
DVD RW - USB 3.0 - HDMI - ETJ
WINDOWS 10 PRO 

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2508Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.