HP WARKSTATION ZBOOK G3 17 INCH (SI I RI) E pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

1100 EURO

CPU i7 6820HQ 2.7GHZ TURBO 3.6 GHZ
RAM 16 GB DDR4
HDD 500 GB SSD
GPU HD530 4GB
GPU M4000 4 GB I DEDIKUAR DDR5
WEBCAMERA / E SATA / DISPLAY PORT
EKRAN IPS 17.3 INCH FULL HD IPS
BATERIA ZGJAT RRETH 3-4 ORË

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! ?

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2177Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.