SAMSUNG GALAXY Z FOLD 2 5G (NEW BOX)
i i ri

1750 EURO

MODEL EUROPIAN SM-F916B
12GB/256GB

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2277Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.