DELL LATITUDE E7470 (SI I RI) 3K E pershtateshme per programim!
Si i ri

420 EUR

CPU i5 6300U 2.4 GHZ TURBO 3.1 GHZ
RAM 8 GB DDR4
HDD 250 GB SSD
GPU INTEL HD520 
WEBCAMERA - USB 3.0 - Keyboard Led
SCR 14 INCH (2560 x 1440)
BATERIA 4-5 ORE BATERI


Ky produkt ka 6 muaj Garanci!

Ka 6 muaj garanci!     KODI: 1347Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.