HP PAVILION X360 TOUCHSCRE 2-1 (SI I RI)
Si i ri

680 EURO

CPU i5 8265U 1.6 TURBO 3.9 GHZ
MEM 8 GB DDR4
SSD 120GB SSD 
HDD 500GB 
GPU HD GRAPHIC 620 8GB
SCR 15.6 FULL HD 1920-1080 TOUCHSCREN
SIM CARD-TYPE-C ETJ
BATERIA 7-8 ORE

Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2275Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.