HUAWEI ULTRABOK MATEBOOK X (SI I RI) E Pershtateshme per programim etj
i ri

1150 EURO

CPU i7 8550U 2.0 - TURBO 4.0 GHZ
RAM 16 GB DDR4
HDD 500 GB SSD NVME
GPU HD GRAPHIC  8 GB TOTAL
WEBCAMERA - DVD RW -HDMI -TYPE-C etj
SCR 14 INCH 4K TOUCHSCREEN
BATERIA ZGJAT RRETH 5-6 ORË

Ky produkt ka 12 Muaj Garanci!

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2273Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.