HP WORKSTATION Z440 (SI I RI) E Pershtateshme per punime ing 3D
Si i ri

750 EURO

CPU XEON E5-2673 V3 2.4 GHZ TURBO 4.0  GHZ HEZA/CORE
RAM 32 GB DDR4  
SSD 500 GB  
HDD 500GB
GPU QUADRO K2200 4 GB DDR5 DEDIKUAR UP 10GB
WINDOWS 10 PROFESIONAL
MAUS + TASTJERE

Ka 12 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2201Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.