MICROSOFT SURFACE PLATINIUM II BLACK E pershtateshme per Vizatime etj
si i ri

TELEFONO

-CPU i5-8250U 1.6 TURBO 3.4 GHZ
-MEM 8 GB DDR4
-HDD 250 GB SSD FLASH
-GPU IRIS PLUS GRAPHIC
-SCR 13.5 INCH 3K 2736 x 1824
-USB-3.0 - TYPE-C
-BATERIA ~ 8 ORË

Ka 6 Muaj Garanci garanci!     KODI: 2257Ofertat më të mira i gjeni tek ne. Me produkte cilsore dhe cmime të lira.